Kongresové centrum BVV

42. jihomoravská regionální výstava vín s mezinárodní účastí v Brně

  • Akce již proběhla

  • Kongresové centrum BVV
    Výstaviště 1, 602 00 Brno

Spolek Vinaři brněnské oblasti Vás zve na 42. jihomoravskou regionální výstavu vín s mezinárodní účastí, která je spojena s přehlídkou vín, jak drobných vinařů, tak velkovýrobců z vinařských obcí jižní Moravy společně s vinaři Malokarpatské vinařské oblasti ze Slovenské republiky a dalších zemí Evropy.

Můžete se těšit na více než 700 vzorků vín, které budou podávány z chladicích boxů s možností volného ochutnávání. K poslechu a dobré náladě bude hrát cimbálová muzika. Výstava se koná od 9.00 do 17.00 hodin v Kongresovém centru Brněnského výstaviště, u zastávky tramvají Výstaviště hlavní vchod. Vstupné je 350 Kč a zahrnuje vstupenku na volné ochutnávání všech vzorků vín, skleničku a katalog. Dále možnost sezení u stolů ve třech sálech pro 400 návštěvníků, možnost nákupu drobného občerstvení a průběžné ochutnávání vyhlášených šampionů výstavy. Vstupenku zakoupíte při vstupu do Kongresového centra BVV.

Na výstavě budou vyhlášeni šampioni v kategoriích nejlepší mladé víno bílé, nejlepší mladé víno červené, nejlepší starší víno bílé, nejlepší starší víno červené, nejlepší kolekce pěti vín, cena JUDr. Josefa Špíška za nejlepší Rulandské modré, cena doc. Ing. Eduarda Postbiegla, za nejlépe hodnocené víno z nově vyšlechtěných odrůd, cena za nejlépe hodnocené zahraniční víno,cena předsednictva spolku za nejlépe hodnocené archivní víno a vítězové odrůd vín nejméně s počtem 7 vzorků.
Výstava je podporována Vinařským fondem České Republiky

Kdy se akce koná

23. únor 2019 - 09:00–17:00

Vstupné

Vstupné zahrnuje volné ochutnávání všech vzorků vín, skleničku a katalog.

Dospělí350 Kč

Více informací a kontakt

Výstaviště 1, 602 00 Brno

miroslav.musilbrno@seznam.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku