Moje
oblíbené
 • Kuzmich orchestra

  Kuzmich orchestra

  Tři hudebníci s tradicí, hrající na festivalech, v koncertních halách a v klubech po celém světě.
  Akce již proběhla
  Sál Břetislava Bakaly
  Jedinečný zpěv Doroty Barové (Tara Fuki, Doma Ensemble, Vertigo), nekompromisní kytary Josefa Ostřanského (BOO, Ex-Dunaj, Ex-E, Ex-Rale) a hravé groovy bicích  Michaely Antalové (Ankramu… ).
 • PROJECT .S.O.U.L. VOL. 3

  PROJECT .S.O.U.L. VOL. 3

  PROJECT .S.O.U.L. je přehlídkou nejlepších tanečníků street dance nejen z České republiky a Slovenska, ale i s četnými hosty z Ruska, Kazachstánu či Španělska!
  Akce již proběhla
  Divadlo na Orlí
  PROJECT .S.O.U.L. VOL. 3 – street dance showcase PROJECT .S.O.U.L. je přehlídkou nejlepších tanečníků street dance nejen z České republiky a Slovenska, ale i s četnými hosty z Ruska, Kazachstánu či Španělska! Letos proběhne již 3. ročník a to v termínech 10.–11. 10. 2014 v Divadle na Orlí. Můžete se těšit na speciálně pro tuto příležitost vytvořená taneční vystoupení zaměřená například na…
 • Divadélko Fortel: Scapinova šibalství

  Divadélko Fortel: Scapinova šibalství

  Bořit neviditelnou bariéru mezi světem vidících a zrakově postižených formou ochotnického hraní se už přes deset let snaží Divadélko Fortel.
  Akce již proběhla
  divadlo Barka
  I když divadelní hra Scapinova šibalství nepatří mezi Moliérova nejznámější dramata, slibuje veselou a vtipnou podívanou stejně jako jeho proslulejší hry. Na začátku příběhu vše vypadá chmurně. Dva mladí pánové milují dvě mladé ženy, leč jejich otcové těmto láskám nepřejí. Vše se ale změní v okamžiku, kdy na scénu vstoupí vychytralý a mazaný sluha Skapino, který si libuje ve vymýšlení různých…
 • Kinokoncert: Koncert z Paříže 2014

  Kinokoncert: Koncert z Paříže 2014

  Tradiční letní hudební festival pod širým nebem
  Akce již proběhla
  Velké nádvoří hradu Špilberk
  Koncert z Paříže 2014 (Le Concert de Paris 2014)
 • Workshop: Výroba Cigar Box kytary

  Workshop: Výroba Cigar Box kytary

  Jak si vyrobit vlastni Cigar Box kytaru a rovnou si ji odnést domů?
  22.8.2017 17:00 - 19:00
  Kytarový Institut
  Dozvíte se od Honzy Fice (The Weathermakers) z Red Bird Instruments na workshopu 22.8.2017 v 17:00 konaného v rámci Letních kurzů Kytarového Institutu 21.-25. srpna 2017. Cena zahrnuje výrobu kytary, kterou si budete moct odnést a večerní koncert Honzy v Café Podnebí.
 • Uherské tance

  Uherské tance

  Tradiční letní hudební festival pod širým nebem
  Akce již proběhla
  Velké nádvoří hradu Špilberk
  WOLFGANG AMADEUS MOZART Symfonie č. 34 C dur KV 338, CAMILLE SAINT-SAËNS  Violoncellový koncert č. 1 a moll op. 33, ZOLTÁN KODÁLY Tance z Galanty, JOHANNES BRAHMS Uherské tance (výběr: č. 1, 3, 5, 6 a 10)
 • Kurz suchého pastelu

  Kurz suchého pastelu

  Srdečně Vás zveme na jednodenní kurz suchého pastelu, kde Vás naučíme pracovat s tímto médiem, které má zářivé barvy a sametový vzhled.
  26.8.2017 10:00 - 16:00
  Ateliér malujemespolu.cz
  Pastel je jedinečný tím že máte s mediem i papírem přímý kontakt, protože se roztírá prsty. Dokážete tak, vytvářet jedinečné přechody barev, jejich jemné odstíny a krásné barevné variace. Na kurzu Vás naučíme jak se dají míchat jednotlivé odstíny a barvy, toto míchání si vyzkoušíte na různých druzích papíru. Na výběr je z mnoha zajímavých předloh.
 • Fauna hobby Brno

  Fauna hobby Brno

  terarijní burza
  27.8.2017 09:00 - 12:00
  Kongresový sál
  Pořádáme tradiční terarijní trhy spojené s výměnou a prodejem zvířat (terarijní zvířata, akvarijní ryby, bezobratlí, hlodavci ...), krmiv, chovatelských potřeb, rostlin. Dále je k dispozici veterinární poradna - přímo na místě konání. Terarijní trhy se konají každý měsíc (viz. termíny ) na Brněnském výstavišti v Kongresovém centrum, které se nachází vedle vstupní brány č.1. Možnost parkování v…
 • Roztočte jeřáb!

  Roztočte jeřáb!

  Jak funguje středověký stavební jeřáb?
  26.8.2017 15:00
  Doprovodný program k výstavě Stavba jako Brno. Od hradby k paneláku  
 • Příměstský in-line tábor

  Příměstský in-line tábor

  Máte děti ve věku 6-12 let? Chtějí se naučit bruslit? Tak je přiveďte na Příměstský in-line tábor!
  21.8.2017 - 25.8.2017 07:30 - 16:30
  Brno-Komárov
  Je připraven pestrý program plný sportovního vyžití a skvělé zábavy. Místo konání je v Brně Komárově – v prostorách Inline oválu. V případě špatného počasí je připraven náhradní program.
 • BAREVNÉ DOPOLEDNE: NEBE, PEKLO, RÁJ

  BAREVNÉ DOPOLEDNE: NEBE, PEKLO, RÁJ

  Kreativní dopoledne pro děti v Místodržitelském paláci Moravské galerie v Brně
  31.8.2017 10:00 - 11:30
  Moravská galerie v Brně -…
  Kdo je hodný a kdo zlý? Poznáme to z gotických obrazů a soch? Boj mezi dobrem a zlem budeme hledat na obrazech v expozici a následně jej sami zachytíme při výtvarné aktivitě. Program pro děti 2–6 let s Gabrielou Imreczeovou a Zuzanou Širilovou. Doporučujeme rezervaci místa na e-mailu: edukace@moravska-galerie.cz nebo telefonicky na 532 169 177 ve…
 • SCALNÍ LETŇÁK

  SCALNÍ LETŇÁK

  Letní kino na nádvoří Místodržitelského paláce.
  22.8.2017 21:00
  Moravská galerie v Brně -…
  Letní kino na nádvoří Místodržitelského paláce ve spolupráci s kinem Scala je opět tady! Vybrané filmové projekce jsou součástí doprovodného programu k výstavnímu projektu Vladimira 518 Kmeny 90. Začátky srpnových projekcí ve 21 hodin. Vstupné – 90 Kč SCALNÍ LETŇÁK: KMENY 90: WILD STYLE (GRAFFITI) ÚTERÝ, 1. 8. 2017, MÍSTODRŽITELSKÝ PALÁC (MORAVSKÉ NÁMĚSTÍ 1A, BRNO) …
« 1 40 79 115 116 117 118 119 120 121 157 «
 
 
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat