Moje
oblíbené

Sportovní organizace a kluby

 
« 1 2 3 4 5 6 8 «
 
 • 1. Curlingový klub Brno

  1. Curlingový klub Brno

  První klub zabývající se provozováním curlingu v Brně

  adresa: Zahradní 47, Brno

  web: http://www.gml.cz/curling/index.php
  e-mail: 1ckbrno@gml.cz / tel.: +420 777 085 089

  Přes všechny potíže spojené s provozováním curlingu ve městě bez curlingového ledu se klub účastní nejvyšších curlingových soutěží v ČR a propaguje město na zahraničních turnajích. Samozřejmostí je, že všechny zápasy se hrají ve specializované hale Praze - Roztylech.
 • 1. NH Brno

  1. NH Brno

  adresa: Novoměstská 21a, 62100 Brno

  web: http://www.1nhbrno.cz/
  e-mail: 1nhbrno@1nhbrno.cz / tel.: 737 113 009

  Prvořadým cílem oddílu národní házené je hrát nejvyšší příčky v první lize, proto se každoročně družstvo účastní letního a zimního soustředění a absolvuje řadu přípravných zápasů a turnajů po celé republice. Pro tyto plány je nezbytně nutná podpora mládeže a dorosteneckých složek, protože ti tvoří základ pro úspěch a rozvoj oddílu. Sportovní areál, umístěný v Řečkovicích u ZŠ Novoměstská je dostupný pro širokou veřejnost a po vybudování nového sociálního zázemí a nové hrací plochy se naskytne možnost ještě více se dostat do podvědomí občanů Brna.
 • 1. SQ Diana Brno

  1. SQ Diana Brno

  adresa: Haškova 153/17, 63800 Brno

  e-mail: danahonkova@seznam.cz / tel.: +420 603 980 979

  Provoz squashového klubu.
 • AC Moravská Slavia Brno

  AC Moravská Slavia Brno

  Sportovní klub s tradicí od roku 1904.

  adresa: Vojtova 12, 63900 Brno

  web: www.mslavia.cz
  e-mail: mslavia@email.cz / tel.: 724 697 446

  SK Moravská Slavia byl v převážně německém Brně jedním z prvních českých sportovních klubů a jeho inspirace starší a slavnější pražskou jmenovkyní byla patrná i z jeho názvu, který si v různých obměnách udržel dodnes. Klub vznikl jako sportovní spolek studentů tehdejší české techniky – dnešního Vysokého učení technického v Brně – a jeho prvním předsedou byl tehdejší rektor techniky profesor architekt Bertl. I přes tuto skutečnost nebyl nikdy výslovně univerzitním klubem, postupem času se vazby na vysokoškolské prostředí utlumily a klub se vyprofiloval jako personálně i hospodářsky nezávislý spolek. V počátcích historie klubu provozovali jeho členové jen několik základních sportů – fotbal, tenis a šerm.  
 • AC Track Field

  AC Track Field

  adresa: Lidická 40, 602 00 Brno

  web: http://www.trackandfield.cz/
  e-mail: info@trackandfield.cz / tel.: 776 227 083

  Brněnský atletický klub TRACK & FIELD BRNO byl založen na horním stadionu za Lužánkami. Členy klubu se stalo několik atletů a trenérů AAC Brno, pokračovatele atletického oddílu TJ Zbrojovka Brno. S cílem navázat na tradici klubu, z jejichž kořenů TRACK & FIELD BRNO vzešel, byly zachovány klubové barvy červená a černá. Členskou základnu atletického klubu tvoří více než 186 členů, z nichž je 50 registrovaných atletů. V průběhu roku klub připravuje tři atletické přípravky pro děti od 6 do 12 let a pořádá přebory oddílu - atletické trojboje žactva na dráze.
 • Aeroklub Brno-Slatina

  Aeroklub Brno-Slatina

  Aeroklub s více než devadesátiletou tradicí

  adresa: Karkulínova 872/29, Brno

  web: www.akbrno.cz
  e-mail: posta@akbrno.cz / tel.: +420 545 521 133

  Aeroklub Brno-Slatina nabízí pro veřejnost vyhlídkové lety, poznávací lety a fotolety, možnost pilotního výcviku, vleky transparentů, tandemový seskok padákem nebo parašutistický výcvik. Nabízí také tzv. seznamovací let (pilotem na zkoušku) pro ty, kteří se nechtějí "jen svézt", ale přemýšlí o pilotním výcviku.  
 • Akademie karate Brno

  Akademie karate Brno

  Akademie karate v centru Brna

  adresa: Václavská 6, Brno

  web: http://www.akademiekaratebrno.cz
  e-mail: info@akademiekaratebrno.cz / tel.: +420 776 77 45 43

  Prostory výhradně pro karate se speciálním povrchem s výbornou dostupností a parkingem v centru Brna. Karate hodiny jsou vždy uzpůsobeny věkové skupině. Děti mají vlastní tréniky s kombinací karate a her. Hodiny pro mládež a dospělé jsou více zaměřeny na karate. Hlavním instruktorem je Radek Januš ( 5.dan ), předseda České asociace tradičního karate. Řada dalších instruktorů jsou členové české reprezentace a medailisté z mezinárodních soutěží. Karate je všestranné. Zlepšíte nejen kondici, ale i odolnost vůči stresu. Pravidelným tréninkem snížíte nadváhu a budete se cítit mnohem líp.
 • Akademie sebeobrany

  Akademie sebeobrany

  Kurz sebeobrany pro všechny věkové kategorie v areálu Campus Brno

  adresa: Kamenice 5, 625 00 Brno

  web: http://www.akademiesebeobrany.cz/
  e-mail: info@akademiesebeobrany.cz / tel.: 775 962 722

  Svěřte se do rukou top zápasníka Vitaliye Baykalova. Trénink v naší Akademii se skládá z technické, taktické a také psychologické přípravy. Získáte pocit bezpečí a větší sebejistotu. Zlepšíte svoji orientaci a ovládání svého těla. Zvýšíte schopnost ubránit sebe a své blízké v nebezpečných situacích.
 • AKK Brno

  AKK Brno

  adresa: Botanická 1, Brno

  web: http://brno.billard.cz/
  e-mail: billard.brno@gmail.com / tel.: +420 739 822 215

  V roce 1932 vznikla mezi kulečníkáři, scházejícími se denně v kulečníkové herně kavárny “Passage”, myšlenka napodobiti jiná města republiky a založiti rovněž i v Brně kulečníkový klub, který by sdružil všechny přátele této hezké a zábavné hry. V herně klubu se konají nejen mistrovské soutěže Grand Prix na velkých stolech (284*142 cm), ale i také soutěže družstev a jednotlivců na malých stolech (210*105 cm). Naši hráči hrají soutěže od čtvrté (nejnižší) třídy až po první celostátní ligu.    
 • Armádní sportovní oddíl cyklistiky Dukla Brno

  Armádní sportovní oddíl cyklistiky Dukla Brno

  adresa: třída Generála Píky 2, 613 00 Brno

  web: www.duklabrnosprint.cz
  e-mail: duklabrno@seznam.cz / tel.: 724 048 850

  Armádní resortní sportovní centrum DUKLA se za 20 let samostatné Armády České republiky změnilo z vojenského sportovního útvaru v profesionální evropský  klub, jehož nejlepší sportovci-medailisté jsou vojáky z povolání. Vrcholový sport v Dukle je zaměřen na zabezpečení státní a resortní sportovní reprezentace České republiky. Jeho hlavním úkolem je vytvářet podmínky pro sportovní přípravu na vrcholné světové soutěže – olympijské hry, mistrovství světa, mistrovství Evropy a další významné soutěže.
 • Avoy MU Brno

  Avoy MU Brno

  adresa: Klímova 11, 61600 Brno

  web: http://www.teiresias.muni.cz/futsal-pn/main.php
  e-mail: graclikova@teiresias.muni.cz

  Avoy MU je klub zabývající se futsalem pro nevidomé. Fotbal jako takový je nejpopulárnějším sportem na světě, hrají jej všichni bez rozdílu věku, pohlaví, rasy či náboženství. Není proto divu, že se mu věnují i zrakově postižení lidé.  Modifikace fotbalu, futsal pro nevidomé, se jako paralympijský sport řídí pravidly stanovenými Mezinárodní asociací nevidomých sportovců (dále jen IBSA), které vycházejí z tradičního pojetí standardního futsalu.
 • Basket Brno

  Basket Brno

  adresa: Vídeňská 9, 639 00 Brno

  web: http://www.basketbrno.cz/
  e-mail: frantjimr@post.cz / tel.: 725 782 905

  Basketbalový klub v Brně.
 • Beachvolejbal klub Orel

  Beachvolejbal klub Orel

  adresa: Kníničská 15, 624 00 Brno

  web: www.orelkomin.cz/
  e-mail: beach.komin@centrum.cz / tel.: +420 603 256 262

  V areálu se nacházejí sportoviště pro beachvolejbal, tenis a pétanque. Dva beachvolejbalové kurty splňují parametry FIVB, možnost zapůjčení balónů. Venkovní i vnitřní sprchy a příjemné posezení v klidové zóně. Na víceúčelovém hřišti lze provozovat tenis, volejbal, nohejbal nebo badminton. Pro pétanque je možné využít 1 kurt s písčitým podkladem o rozměrech 15x6m v příjemném prostředí ve stínu stromů, je možné i zapůjčení hracích koulí. Kurt na pétanque je přístupný pouze v době obsazenosti ostatních sportovišť.
 • Brněnská asociace futsalu B.A.F.

  Brněnská asociace futsalu B.A.F.

  adresa: Rybnická 75, Brno

  web: www.futsalbrno.cz/
  e-mail: milanhavir@seznam.cz / tel.: +420 774 442 874

  Brněnská asociace futsalu se stará o chod soutěží Okresní komise futsalu Brno město. Současná brněnská soutěž futsalu se hraje na venkovních hřištích s umělým povrchem a je rozdělena na Okresní přebor Brna, 1. třídu (A + B), 2. třídu (A+B+C+D) a 3. třídu (šest skupin). Kluby si hradí startovné a platí členské příspěvky. Ze sportovních akcí klub pořádá dále Mezinárodní turnaj Winter Cup, zimní halový turnaj OPEN, turnaj Naděje futsalu pro mužstva nejnižších soutěží a nováčky a také Liga pro hráče nad 35 let.
 • Brněnský hokejbalový svaz

  Brněnský hokejbalový svaz

  adresa: Oblá 29, 63400 Brno

  web: http://hokejbalbrno.cz/
  e-mail: info@hokejbalbrno.cz / tel.: 777 936 060

  V České republice je hokejbal velmi rozšířený, svoji členskou základnou v kategorii mužské populace se řadí na třetí místo v kolektivních sportech, před ním jsou už jen fotbal a lední hokej. Hokejbalové soutěže v České republice řídí Českomoravský svaz hokejbalu, který sdružuje přes 700 klubů. Nejvyšší soutěží je extraliga. Pod ní je pak Česká a Moravská národní hokejbalová liga, šest skupin II. národních hokejbalových lig a dále oblastní a okresní soutěže. V kategoriích mládeže (starší dorost, mladší dorost, starší žáci, mladší žáci) jsou nejvyššími soutěžemi opět extraliga či mistrovství České republiky (žáci), dále pak regionální, oblastní a okresní soutěže. Soutěže probíhají v období září až listopad a únor až květen. 
« 1 2 3 4 5 6 8 «
 
 
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat