Moje
oblíbené

Adrenalinové sporty

 
« 1 2 «
 
 • Airsoftové hřiště TAMIS

  Airsoftové hřiště TAMIS

  Zažijte bojovou akci na airsoftovém hřišti Pod Hády.

  adresa: Jarní 2, 614 00 Brno

  web: www.tamis.cz
  e-mail: info@tamis.cz / tel.: +420 603 823 071

  Hřiště v Brně Pod Hády o rozloze téměř 30 000 m2 je kombinací přírodního a překážkového hřiště, v této chvíli určeného pro airsoft. Přírodní část je mírně členitá, poměrně hustě zarostlá křovinami a s několika málo umělými překážkami. Uprostřed hřiště je betonová plocha s mnoha překažkami určenými pro rychlé přetřelování. Na hřišti je vytvořeno posezení se stanem chránícím před sluncem i deštěm, ohniště na táborák i opekání špekáčků a další občerstvení.    
 • Bobovka u mlýna Brno

  Bobovka u mlýna Brno

  Bobová dráha v Mariánském údolí v Brně!

  adresa: Mariánské údolí 2169/3, Brno

  web: www.bobovkabrno.cz
  tel.: +420 603 425 794

  Naše bobová dráha má největší převýšení v České republice. Celková délka tratě je 1.021m. Dráha je bezpečná - jezdec je připoután bezpečnostními pásy jako v autě. Sám si brzdí a navíc bob má elektromagnetické brzdy, které se aktivují při vyšší rychlosti.
 • BOBY Motokáry

  BOBY Motokáry

  Motokáry v areálu BOBYCENTRA s jedinečnou tratí

  adresa: Sportovní 2A, 602 00 Brno

  web: www.bobymotokary.cz/
  e-mail: motokaryboby@email.cz / tel.: +420 736 520 555

  V areálu BOBYCENTRA je pro vás připraveno 6 motokár, kterými se můžete prohánět na dráze situované do dvou pater. Můžete si tak vyzkoušet výjezd dlouhým tunelem do parta a následný velmi technický sjezd do spodní části tratě. Délka dráhy je 250 metrů s 13 zatáčkami a zpomalovacím retardérem. Každý měsíc máte nadto možnost vyhrát cenu pro nejrychlejšího jezdce.
 • BrnoHeliTtour – Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brnem

  BrnoHeliTtour – Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brnem

  Objevte Brno jinak

  adresa: Odlety z letiště Brno Medlánky, Turistická 494/67, Brno

  web: brnohelitour.cz
  e-mail: info@brnohelitour.cz / tel.: 775 244 434

  Vyhlídkové lety vrtulníkem nad Brnem, darujte si nevšední zažitek a poznejte Brno uplně jinak!
 • KART ARENA BRNO

  KART ARENA BRNO

  Adrenalin? Zábava?

  adresa: Křížkovského 51/516, 602 00 Brno

  web: www.motokary-brno.cz
  e-mail: info@kartarenabrno.cz / tel.: +420 601 530 515

  V KART ARENĚ na vás čeká krytá motokárová dráha o délce 320 m s dvanácti elektrickými motokárami s nastavitelným výkonem a nulovou emisí. Jste-li skupina, uspořádáme vám vlastní závod. Specialitou motokárové dráhy je pořádání motokárových vytrvalostních závodů pro tříčlenné posádky z řad veřejnosti, při kterých si příchozí mají možnost vychutnat atmosféru pravých motokárových závodů. Pro plné vychutnání pocitu vítězství dodáme i poháry, medaile, diplomy a dárkové předměty.
 • LASER ARÉNA BRNO

  LASER ARÉNA BRNO

  Interaktivní aréna přímo v centru města

  adresa: Janská 9, 602 00 Brno

  web: www.laserarenabrno.cz
  e-mail: info@laserarenabrno.cz / tel.: +420 777 430 890

  Aréna, kde se Laser Game odehrává, je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna. Je víceúrovňová a plná překážek, patrových střílen, průlezů ve zdech, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění v Laser Tag. Laser Aréna je uzpůsobena tak, aby se mohla každého půl roku měnit v jinou a zábavnější.
 • Laser Game Brno

  Laser Game Brno

  Nejmodernější Laser Game v ČR - Dvě arény na jednom místě - Zábava pro 6 - 60 hráčů

  adresa: Hybešova 46, Brno

  web: www.lasergamebrno.cz
  e-mail: info@lasergamebrno.cz / tel.: +420 776 427 947

  Střílet laserem není jako používat laserové ukazovátko! S laserovou zbraní v ruce, neustále připravenou k výstřelu, budete pod palbou ze všech stran a ať chcete nebo ne, hra vás dřív či později vtáhne a pohltí. Ve dvou unikátních arénách na jednom místě se budete snažit schovat, než pochopíte, že mnohem lepší je zaútočit první. Zatímco v Akční aréně si užijete volnost pohybu a pocit pravé přestřelky jako v akčním filmu, v Taktické laser aréně se ocitnete na temném bitevním území se dvěma základnami modrého a červeného týmu s kolizním územím uprostřed.
 • Laserová střelnice Brno

  Laserová střelnice Brno

  adresa: Písníky 409/18, 62000 Brno

  web: www.colatransport.cz
  e-mail: colatransport@colatransport.cz / tel.: +420 724 141 534

  Laserová střelnice  je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Střelec si zvolí typ scénky, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2×1,5 m, na kterou se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scének s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou. U všech scének může střílet jeden nebo více střelců. Samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.
 • Laserový střelecký trenažér

  Laserový střelecký trenažér

  Laser Shot je garancí bezva nálady a soutěžení.

  adresa: Kotlářská 989/51a, 60200 Brno

  web: www.triggerservice.cz
  e-mail: info@triggerbrno.cz / tel.: +420 541 218 197

  Projekční laserová střelnice Laser Shot je moderní americký laserový trenažér s interaktivní počítačovou videoprojekcí. Menu obsahuje nejméně 15 střeleckých témat a mnoho jejich kombinací. Z loveckých námětů můžete prožít lov na kačeny, bažanty, sviště, jeleny, divoká prasata nebo africké safari. Ze sportovních disciplín můžete vyzkoušet terčovou a praktickou střelbu, včetně střelby na asfaltové holuby. Systém obsahuje také mnoho zábavných střeleckých disciplín, například střelbu na balonky, poháry a pohyblivé terče.
 • Motokáry Brno - Líšeň

  Motokáry Brno - Líšeň

  450 metrů dlouhý okruh Vám zaručí jedinečný jezdecký zážitek

  adresa: Jedovnická, Brno

  web: www.motokary-lisen.wz.cz
  tel.: +420777 123 258

  Venkovní nekrytá motokárová dráha umístěná v prostorách autobazaru v Brně-Líšni vám nabízí vše pro uspokojení vašich závodnických potřeb. Povrch trati je tvořen rovným a velmi kvalitním asfaltem, který je používán i na některých závodních motokárových okruzích. Okruh obsahuje široké spektrum zatáček, velmi rychlé zatáčky se střídají se středně rychlými i s velmi pomalými technickými zatáčkami až o 180°.
 • Paintball Arena Brno

  Paintball Arena Brno

  Příprava a organizace paintballových akcí pro veřejnost

  adresa: Jana Babáka 11, 616 00 Brno

  web: www.paintball-brno.cz
  e-mail: info@paintball-brno.cz / tel.: +420 604 253 828

  Paintball Arena Brno je kryté indoor hřiště s unikátní kombinací otevřených prostor a labyrintu místností, propojenými patry a schodištěm pro 6 až 30 hráčů. K dispozici je kompletní servis včetně zapůjčení veškerého kvalitního vybavení, seznámení s pravidly a odborným dohledem. Zážitek ze hry doplňují další aktivity v podobě projížděk v obrněných transportérech či na čtyřkolkách.
 • Paintball Hall Brno

  Paintball Hall Brno

  Unikátní krytá paintballová hala v centru Brna

  adresa: Benešova 703/21, Brno

  web: www.paintball-hall.cz
  e-mail: paintballhala@gmail.com / tel.: +420 734 200 238

  V Paintball Hall Brno zažijete totální adrenalin díky skvělým překážkám, bunkrům, ozvučení i světelným efektům. Paintball Hall má kvalitní paintballovou výbavu, dobře postavené hřiště a odpočinkovou zónu. Starat se o vás budou hráči České paintballové ligy.
 • PaintballWood

  PaintballWood

  Paintballový sportovní areál v Brně - Líšni s kvalitní hrací plochou

  adresa: Střelnice 44, Brno

  web: www.paintballwood.cz
  e-mail: office@paintballwood.cz / tel.: +420 605 400 423

  Paintballový sportovní areál v Brně - Líšni nabízí kvalitní a bezpečnou paintballovou hrací plochu, pohodlné zázemí jak při hře tak i v čase, kdy se na hru připravujete nebo již vstřebáváte adrenalin nabraný při soubojích. Při hře paintballu Vám bude vždy k dispozici kvalitní personál se zkušenostmi hráčů české paintballové ligy. 
 • Střelnice Trigger

  Střelnice Trigger

  adresa: Kotlářská 989/51a, 60200 Brno

  web: www.triggerservice.cz
  e-mail: info@triggerbrno.cz / tel.: +420 541 218 197

  Kromě střelby s nebo bez zbrojního průkazu zde pravidelně pořádají kurzy a akce pro získání zbrojního průkazu a rozšíření střeleckých dovedností. Střelbu si můžete vyzkoušet také na laserovém střeleckém trenažéru. Ve střelnici nabízí také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracování znaleckých posudků a další vzdělávací programy.
 • Tandemové seskoky Aleš černý

  Vychutnej si pravý adrenalin!

  adresa: Černého 783/11, Brno-Bystrc

  web: http://www.extremesport.cz/
  e-mail: alda@extremesport.cz / tel.: +420 602 760 392

  Obrovskou výhodou tandemového seskoku je, že nepotřebujete prakticky nic, jen budete před seskokem seznámeni s potřebnými instrukcemi. Ochranné brýle a sportovní oděv (kombinézu) vám pro seskok budou zapůjčeny, potřebujete jen vlastní sportovní obuv. Tandemový skok je pro zájemce od 8 do 108 let, kteří váží do 90 kg. Pokud však vážíte o něco více, jistě se s instruktory domluvíte. Seskok není vhodný pro kardiaky, diabetiky a epileptiky.
« 1 2 «
 
 
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat