Moje
oblíbené

Adrenalinové sporty

 
« 1 2 «
 
 • Airsoftové hřiště TAMIS

  Airsoftové hřiště TAMIS

  Zažijte bojovou akci na airsoftovém hřišti Pod Hády.

  adresa: Jarní 2, 614 00 Brno

  web: www.tamis.cz
  e-mail: info@tamis.cz / tel.: +420 603 823 071

  Hřiště v Brně Pod Hády o rozloze téměř 30 000 m2 je kombinací přírodního a překážkového hřiště, v této chvíli určeného pro airsoft. Přírodní část je mírně členitá, poměrně hustě zarostlá křovinami a s několika málo umělými překážkami. Uprostřed hřiště je betonová plocha s mnoha překažkami určenými pro rychlé přetřelování. Na hřišti je vytvořeno posezení se stanem chránícím před sluncem i deštěm, ohniště na táborák i opekání špekáčků a další občerstvení.    
 • Bobová dráha Brno

  Bobová dráha Brno

  Bobová dráha v Mariánském udolí v Brně!

  adresa: Mariánské údolí 2169/3, Brno

  web: www.bobovkabrno.cz
  tel.: +420 603 425 794

  Naše bobová dráha má největší převýšení v České republice. Celková délka tratě je 1.021m. Dráha je bezpečná - jezdec je připoután bezpečnostními pásy jako v autě. Sám si brzdí a navíc bob má elektromagnetické brzdy, které se aktivují při vyšší rychlosti.
 • BOBY Motokáry

  BOBY Motokáry

  Motokáry v areálu BOBYCENTRA s jedinečnou tratí

  adresa: Sportovní 2A, 602 00 Brno

  web: www.bobymotokary.cz/
  e-mail: motokaryboby@email.cz / tel.: +420 736 520 555

  V areálu BOBYCENTRA je pro vás připraveno 6 motokár, kterými se můžete prohánět na dráze situované do dvou pater. Můžete si tak vyzkoušet výjezd dlouhým tunelem do parta a následný velmi technický sjezd do spodní části tratě. Délka dráhy je 250 metrů s 13 zatáčkami a zpomalovacím retardérem. Každý měsíc máte nadto možnost vyhrát cenu pro nejrychlejšího jezdce.
 • BrnoHeliTtour – Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brnem

  BrnoHeliTtour – Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brnem

  Objevte Brno jinak

  adresa: Odlety z letiště Brno Medlánky, Turistická 494/67, Brno

  web: brnohelitour.cz
  e-mail: info@brnohelitour.cz / tel.: 775 244 434

  Vyhlídkové lety vrtulníkem nad Brnem, darujte si nevšední zažitek a poznejte Brno uplně jinak!
 • KART ARENA BRNO

  KART ARENA BRNO

  Adrenalin? Zábava?

  adresa: Křížkovského 51/516, 602 00 Brno

  web: www.motokary-brno.cz
  e-mail: info@kartarenabrno.cz / tel.: +420 601 530 515

  V KART ARENĚ na vás čeká krytá motokárová dráha o délce 320 m s dvanácti elektrickými motokárami s nastavitelným výkonem a nulovou emisí. Jste-li skupina, uspořádáme vám vlastní závod. Specialitou motokárové dráhy je pořádání motokárových vytrvalostních závodů pro tříčlenné posádky z řad veřejnosti, při kterých si příchozí mají možnost vychutnat atmosféru pravých motokárových závodů. Pro plné vychutnání pocitu vítězství dodáme i poháry, medaile, diplomy a dárkové předměty.
 • LASER ARÉNA BRNO

  LASER ARÉNA BRNO

  Interaktivní aréna přímo v centru města

  adresa: Janská 9, 602 00 Brno

  web: www.laserarenabrno.cz
  e-mail: info@laserarenabrno.cz / tel.: +420 777 430 890

  Aréna, kde se Laser Game odehrává, je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna. Je víceúrovňová a plná překážek, patrových střílen, průlezů ve zdech, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění v Laser Tag. Laser Aréna je uzpůsobena tak, aby se mohla každého půl roku měnit v jinou a zábavnější.
 • Laser Game Brno

  Laser Game Brno

  Nejmodernější Laser Game v ČR - Dvě arény na jednom místě - Zábava pro 6 - 60 hráčů

  adresa: Hybešova 46, Brno

  web: www.lasergamebrno.cz
  e-mail: info@lasergamebrno.cz / tel.: +420 776 427 947

  Střílet laserem není jako používat laserové ukazovátko! S laserovou zbraní v ruce, neustále připravenou k výstřelu, budete pod palbou ze všech stran a ať chcete nebo ne, hra vás dřív či později vtáhne a pohltí. Ve dvou unikátních arénách na jednom místě se budete snažit schovat, než pochopíte, že mnohem lepší je zaútočit první. Zatímco v Akční aréně si užijete volnost pohybu a pocit pravé přestřelky jako v akčním filmu, v Taktické laser aréně se ocitnete na temném bitevním území se dvěma základnami modrého a červeného týmu s kolizním územím uprostřed.
 • Laserová střelnice Brno

  Laserová střelnice Brno

  adresa: Písníky 409/18, 62000 Brno

  web: www.colatransport.cz
  e-mail: colatransport@colatransport.cz / tel.: +420 724 141 534

  Laserová střelnice  je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Střelec si zvolí typ scénky, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2×1,5 m, na kterou se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scének s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou. U všech scének může střílet jeden nebo více střelců. Samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.
 • Laserový střelecký trenažér

  Laserový střelecký trenažér

  Laser Shot je garancí bezva nálady a soutěžení.

  adresa: Kotlářská 989/51a, 60200 Brno

  web: www.triggerservice.cz
  e-mail: info@triggerbrno.cz / tel.: +420 541 218 197

  Projekční laserová střelnice Laser Shot je moderní americký laserový trenažér s interaktivní počítačovou videoprojekcí. Menu obsahuje nejméně 15 střeleckých témat a mnoho jejich kombinací. Z loveckých námětů můžete prožít lov na kačeny, bažanty, sviště, jeleny, divoká prasata nebo africké safari. Ze sportovních disciplín můžete vyzkoušet terčovou a praktickou střelbu, včetně střelby na asfaltové holuby. Systém obsahuje také mnoho zábavných střeleckých disciplín, například střelbu na balonky, poháry a pohyblivé terče.
 • Motokáry Brno - Líšeň

  Motokáry Brno - Líšeň

  450 metrů dlouhý okruh Vám zaručí jedinečný jezdecký zážitek

  adresa: Jedovnická, Brno

  web: www.motokary-lisen.wz.cz
  tel.: +420777 123 258

  Venkovní nekrytá motokárová dráha umístěná v prostorách autobazaru v Brně-Líšni vám nabízí vše pro uspokojení vašich závodnických potřeb. Povrch trati je tvořen rovným a velmi kvalitním asfaltem, který je používán i na některých závodních motokárových okruzích. Okruh obsahuje široké spektrum zatáček, velmi rychlé zatáčky se střídají se středně rychlými i s velmi pomalými technickými zatáčkami až o 180°.
 • Paintball Arena Brno

  Paintball Arena Brno

  Příprava a organizace paintballových akcí pro veřejnost

  adresa: Jana Babáka 11, 616 00 Brno

  web: www.paintball-brno.cz
  e-mail: info@paintball-brno.cz / tel.: +420 604 253 828

  Paintball Arena Brno je kryté indoor hřiště s unikátní kombinací otevřených prostor a labyrintu místností, propojenými patry a schodištěm pro 6 až 30 hráčů. K dispozici je kompletní servis včetně zapůjčení veškerého kvalitního vybavení, seznámení s pravidly a odborným dohledem. Zážitek ze hry doplňují další aktivity v podobě projížděk v obrněných transportérech či na čtyřkolkách.
 • Paintball Hall Brno

  Paintball Hall Brno

  Unikátní krytá paintballová hala v centru Brna

  adresa: Benešova 703/21, Brno

  web: www.paintball-hall.cz
  e-mail: paintballhala@gmail.com / tel.: +420 734 200 238

  V Paintball Hall Brno zažijete totální adrenalin díky skvělým překážkám, bunkrům, ozvučení i světelným efektům. Paintball Hall má kvalitní paintballovou výbavu, dobře postavené hřiště a odpočinkovou zónu. Starat se o vás budou hráči České paintballové ligy.
 • PaintballWood

  PaintballWood

  Paintballový sportovní areál v Brně - Líšni s kvalitní hrací plochou

  adresa: Střelnice 44, Brno

  web: www.paintballwood.cz
  e-mail: office@paintballwood.cz / tel.: +420 605 400 423

  Paintballový sportovní areál v Brně - Líšni nabízí kvalitní a bezpečnou paintballovou hrací plochu, pohodlné zázemí jak při hře tak i v čase, kdy se na hru připravujete nebo již vstřebáváte adrenalin nabraný při soubojích. Při hře paintballu Vám bude vždy k dispozici kvalitní personál se zkušenostmi hráčů české paintballové ligy. 
 • Střelnice Trigger

  Střelnice Trigger

  adresa: Kotlářská 989/51a, 60200 Brno

  web: www.triggerservice.cz
  e-mail: info@triggerbrno.cz / tel.: +420 541 218 197

  Kromě střelby s nebo bez zbrojního průkazu zde pravidelně pořádají kurzy a akce pro získání zbrojního průkazu a rozšíření střeleckých dovedností. Střelbu si můžete vyzkoušet také na laserovém střeleckém trenažéru. Ve střelnici nabízí také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracování znaleckých posudků a další vzdělávací programy.
 • Tandemové seskoky Aleš černý

  Vychutnej si pravý adrenalin!

  adresa: Černého 783/11, Brno-Bystrc

  web: http://www.extremesport.cz/
  e-mail: alda@extremesport.cz / tel.: +420 602 760 392

  Obrovskou výhodou tandemového seskoku je, že nepotřebujete prakticky nic, jen budete před seskokem seznámeni s potřebnými instrukcemi. Ochranné brýle a sportovní oděv (kombinézu) vám pro seskok budou zapůjčeny, potřebujete jen vlastní sportovní obuv. Tandemový skok je pro zájemce od 8 do 108 let, kteří váží do 90 kg. Pokud však vážíte o něco více, jistě se s instruktory domluvíte. Seskok není vhodný pro kardiaky, diabetiky a epileptiky.
« 1 2 «
 
 
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde