Moje
oblíbené

Program pro rodiny s dětmi


Přemýšlíte kde vaše děti objevily nevyčerpatelný zdroj energie? Řešíte hlavolam jak je zabavit? Vyrazte za zábavou do Brna, potěšíte děti a navíc dobijete baterky i sobě. 

Více informací o okruhu
 
Program

Prosím vyberte některý z vyznačených bodů na mapě.Jestliže vás už nebaví pokusy malých "einsteinů" ve vašem bytě, vezměte je do zábavného věděckého parku VIDA! science centrum, nebo do technické herny Technického muzea. Chcete opravdu nasytit dětské mozkové buňky? Potom vyrazte také do centra Mendelianum. Mohou si tam aktivně vyzkoušet řadu vědeckých metod z oblasti genetiky. Když se vydáte na návštěvu Hvězdárny a planetária, budete si přát, aby byla stejně nekonečná jako vesmír.

Pokud máte více času, udělejte si výlet na Mniší horu. Mniši tam žádní nesídlí, zato vás tu čeká brněnská Zoo a setkání s exotickými zvířaty z celého světa. Poblíž Zoo můžete během letní sezóny nasednout na parník a po Brněnské přehradě se nechat zavést na historický hrad Veveří. Chtěli byste se raději vypravit na dobrodružnou výpravu do pravěku a vidět třeba mamuta v životní velikosti? To se vám splní, když navštívíte brněnský Pavilon Anthropos.

Máte pocit, že vám rupnou nervy, protože je ratolesti natahují jako špagáty? V tom případě se s nimi jděte natáhnout do lanového centra Jungle park, nebo Proud. Můžete je také nechat utahat v zábavních centrech jako je Bongo Brno, nebo Wikyland.

Děti  nadchnou také speciální dětská představení Národního divadla Brno – ať už činoherní, opera nebo dokonce balet. 

Určitě do programu zahrňte i kavárny a centra s dětským koutkem jako je Naše hřiště, Veselá kavárna, dětská kavárna Žirafka, nebo třeba dětská kavárna a herna Duhový ráj. Budete mít jedinečnou šanci v klidu si vypít kávu, zatímco vaše děti budou spokojeně řádit opodál. 
 

 
Program
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat