Moje
oblíbené

Program pro mladé a studenty

Brno je druhé největší studentské centrum v České republice, je to tedy město plné mladých lidí. Brno - tady je prostě živo!

 

 

 
Více informací o okruhu
 
Program

Prosím vyberte některý z vyznačených bodů na mapě.Chcete zažít brněnský noční život, seznámit se s novými lidmi a bavit se až do rána? Rozjeďte to v  tanečních klubech a diskotékách.

Svoje uši i duši potěšíte na koncertech nejrůznějších žánrů v hudebních klubech. Spoustu muzikantských lahůdek vám naservírují také hudební festivaly. Nenechte si ujít  ČarodějálesBrněnský majáles, Moravské hrady na hradě Veveří, nebo třeba poklidnější JazzFest.

Jedinečnou atmosféru mají brněnské kavárny. Ochutnáte tady nejen výbornou kávu a kulinářské pochoutky, ale smlsnete si také na různých doprovodných akcích. 

Avšak nejen jídlem živ je člověk. Pro duchovní potravu zamiřte na třeba na přednášky knihoven, nebo na prohlídku muzejních a galerijních expozic. Za hranice všedních dnů vás přenesou výpravy do světa filmu v brněnských kinech. Na náročnějšího diváka se zaměřují kina Art a Scala.

Svoji kondici  vylepšíte v moderních sportovištích, nebo při projížďce po upravených cyklostezkách a in-line stezkách. Hlavu si vyčistíte také  v mnoha Brněnských  parcích.

Poznejte Brno – nuda tady není!

 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat