Moje
oblíbené

Po stopách Czech Bar Awards

Každý má svoji oblíbenou kavárnu, restauraci nebo bar. V Brně můžete během jednoho dne navštívit rovnou tři skvělé podniky, které získaly prestižní ceny v soutěži Czech Bar Awards. Patří mezi ně kavárna Café Placzek, Výčep Na Stojáka a bar Super Panda Circus. Protože tyto podniky uchvátily svou osobitou atmosférou a originálním menu ty největší odborníky na gastronomii, věříme, že jejich návštěva potěší i vás.

Více informací o okruhu
 
Program

Prosím vyberte některý z vyznačených bodů na mapě.

  • Výčep Na stojáka

    Výčep Na stojáka

    Ve jménu dobrého piva Stand-Up Beer Place.
  • Super Panda Circus

    Super Panda Circus

    Tajuplný bar ukrývající se za zlatofialovým závěsem je bránou do jiného světa. Celý je postavený na objevování - nové chutě, nové tvary, nové prožitky.…


Dopolední káva a zákusek v Café Placzek v Minoritské ulici

Nejlepším novým podnikem v soutěži Czech Bar Awards se stala brněnská kavárna Café Placzek. Ačkoliv tento podnik vstoupil na brněnskou kavárenskou scénu relativně nedávno, velmi brzo si získal pozornost milovníků kávy i odborné veřejnosti. Majitelé Café Placzek si totiž dali velmi záležet na designu a estetickém ztvárnění interiéru kavárny. Ten je inspirovaný atmosférou prvorepublikových kaváren a doplněný o moderní a výrazné prvky. V nekuřáckém a útulném interiéru kavárny oceníte nejen vlídnou obsluhu, ale také kvalitní kávu a zákusky domácí výroby.

Odpolední relax ve Výčepu Na Stojáka na Jakubském náměstí

Výčep Na Stojáka má v Brně dvě provozovny. Ocenění Czech Bar Awards v kategorii nejlepší pub získala pobočka na Jakubském náměstí. Na výčepu můžete ochutnat tradiční piva od malých výrobců i speciály, jejichž nabídka se mění každý den. Podnik je výjimečný uspořádáním stolů, u nichž hosté při popíjení piva stojí, nebo mezi nimi volně prochází a přitom konverzují

Večerní zábava v baru Super Panda Circus na Šilingrově náměstí

Podnik s atmosférou doupěte a karaoke baru, to je Super Panda Circus. Bar je držitelem ceny za nejlepší koktejlové menu. Při jeho vzniku se majitelé inspirovali tajnými, neboli speakeasy, bary, které vznikaly na konci 80. let 19. století v USA. Byly to podniky, jejichž majitelé neměli licenci k prodeji alkoholu, takže jej svým hostům nalévali potají. V brněnském baru míchají barmani drinky sice legálně, o to víc však experimentují s netypickými surovinami. V Super Pandě se tak můžete setkat s ingrediencemi jako je yuzu marmeláda z citrusu, která připomíná chuť posolené mandarinky.

 
Program
 
Ve zvoleném programu již tento objekt je. Zvolte jiný.
Nastala chyba. Zkuste zvolit znovu objekt pro přidání.
Pro přidání do programu je nutné se přihlásit.
Přihlásit nebo zaregistrovat se zde

Může vás zajímat